Lokalizacja

Lokalizacja w punkt

Lechicka 65 znajduje się na poznańskim Piątkowie. To właśnie lokalizacja jest jednym z największych atutów inwestycji.

Mniej niż 10 minut dzieli ją od całej potrzebnej infrastruktury. W 2 minuty można dojść do najbliższego centrum handlowego, ale też do pobliskiego dyskontu. W 5 minut autem można dojechać do szkoły podstawowej, a także do przedszkola i żłobka. 2-minutowy spacer dzieli inwestycję od przystanku autobusowego oraz przystanku PST, dzięki czemu w kwadrans można dostać się do centrum Poznania.

Lechicka 65 - Mapa okolicy

O krok od
szkół

Apartamenty w naszej inwestycji to doskonała
propozycja dla rodzin z dziećmi ponieważ w najbliższej
okolicy jest wiele placówek oświatowych.

W zasięgu niespełna 2 km znajduje się aż 10 szkół podstawowych, z czego najbliższą dzieli jedynie 700 m od inwestycji. W promieniu ok. 1 km jest 7 przedszkoli i 2 żłobki. Niecałe 3 km od Lechickiej 65 znajduje się Uniwersytet Przyrodniczy, czy Uniwersytet Ekonomiczny.

O krok od
szkół

Rozrywka
w mgnieniu oka

  • W pobliskim centrum handlowym znajduje się kino, nieco dalej można rozerwać się, grając w kręgle.
  • Po sąsiedzku znajduje się Laser Tag – laserowy paintball,
    czy Escape Room. Jest tu także wiele sal zabaw dla dzieci.
  • W okolicy znaleźć można wiele restauracji – od popularnych sieciówek fast-food po lokalne, nastrojowe knajpki i kawiarnie.
  • A jeśli tego będzie mało, w niecały kwadrans można dostać się do centrum Poznania i skorzystać z bogatej oferty koncertów, wystaw, czy innych wydarzeń kulturalnych.
Sklepy
za rogiem

Sklepy
za rogiem

Najbliższe centrum handlowe – Poznań Plaza – znajduje się zaledwie 2 minuty od inwestycji, wystarczy przejść przez ulicę. Zaraz za nim znajduje się Galeria Pestka. W obu placówkach można znaleźć rozmaite sklepy i punkty usługowe. Szybkie zakupy spożywcze można zrobić w pobliskim dyskoncie, do którego również można dojść w 2 minuty, kolejne dwa znajdują się w promieniu 1 km. W najbliższej okolicy znajdują się także małe, osiedlowe sklepiki. Tutaj zakupy – małe i duże – zrobisz ekspresowo.

Sport i rekreacja
tuż obok

Mieszkając przy Lechickiej 65, zabraknie wymówek do treningów. W zasięgu ręki znajduje się wiele siłowni i klubów fitness. Znajdujący się nieopodal Park Osiedle Zwycięstwa zachęca do codziennych spacerów. Nieco dalej znajduje się Fort V z malowniczym, dzikim terenem pełnym drzew i ścieżek. Doskonałym miejscem do codziennych spacerów jest rezerwat przyrody Żurawiniec (8 min. samochodem), lub okolice jeziora Rusałka z plażą miejską (8 min. samochodem) albo Park Cytadela (10 min. samochodem). Odetchnąć wśród zieleni można również na terenie osiedla – przy jednym z lasów kieszonkowych, podczas gdy dzieci mogą bawić się na osiedlowym placu zabaw.

Sport i rekreacja
tuż obok
Osiedle dobrze
skomunikowane

Osiedle dobrze
skomunikowane

Lechicka 65 to jedna z najlepiej skomunikowanych inwestycji w Poznaniu.

Tuż obok inwestycji znajduje się jedna z głównych ulic północnej części miasta, dzięki czemu autem szybko można dostać się do każdej części Poznania (nieco ponad 15 minut do centrum, ok. 20 min. do Wildy), a także sprawnie z niego wyjechać.W 2 minuty można dojść do przystanku autobusowego oraz przystanku poznańskiej „Pestki” – Poznańskiego Szybkiego Tramwaju, skąd szybko i sprawnie można dojechać właściwie do każdej dzielnicy miasta. 8 minut dzieli inwestycję od pętli tramwajowej Piątkowska. Miłośnicy rowerów docenią fakt, że tuż obok inwestycji biegnie ścieżka rowerowa, a cały Poznań opleciony jest siecią dróg dla rowerów.

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Napisz do nas!
Nasi specjaliści skontaktują się z Tobą i przedstawią Ci szczegóły naszego projektu.    * Zgoda wymagana