Czy warto kupować mieszkanie na rynku pierwotnym?

24 października 2022

Czy warto kupować mieszkanie na rynku pierwotnym?

Nowe budownictwo zapewni nowoczesne, trwałe materiały, a mieszkania można dostosowywać do swoich potrzeb w ramach zmian lokatorskich (o ile takie dopuszcza deweloper). Poza tym mieszkania od dewelopera mają szereg innych zalet. Jakich?
– Łatwiej je kupić – mniej formalności, dokumentów do skompletowania, a także zwolnienie z podatku 2%, co znacznie obniża koszty kupna.
– Tańsze w eksploatacji – nowoczesne materiały wykorzystane do budowy, w dodatku systemy i instalacje ograniczające zużycie energii przekładają się na rachunki.
– Mają gwarancję – wszystkie mieszkania są objęte gwarancją, dzięki czemu wszelkie usterki obowiązkowo muszą zostać naprawione przez dewelopera.
– Wysoka jakość budowy – deweloperzy budują zgodnie z najnowszymi standardami i z nowoczesnych materiałów, co przekłada się na jakość i trwałość budynku,
– Można je aranżować w dowolny sposób – podłoga z drewna, panele, płytki; na ścianach tapety lub tynki i farba – wszystko można dopasować do swojego gustu, bez konieczności przeprowadzania większego remontu.
Mieszkania z rynku pierwotnego, jak te w inwestycji Lechicka 65, są doskonałe dla singli, par i rodzin z dziećmi. Jeśli szukasz nowego, komfortowego mieszkania w Poznaniu i chcesz mieszkać w doskonałej lokalizacji, mając całą infrastrukturę w zasięgu ręki, zapraszamy do nas!

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Napisz do nas!
Nasi specjaliści skontaktują się z Tobą i przedstawią Ci szczegóły naszego projektu.    * Zgoda wymagana